Kimine Göre Bir Forum Bİze GÖRE Aile
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kimine Göre Bir Forum Bİze GÖRE Aile

Kimine Göre Forum Bİze Göre aile

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Ateş Kadehi E-book+Tanıtım

YazarMesaj
TReNDY
KayıpLar DeğiL Kahpelikti Hüsran
KayıpLar DeğiL Kahpelikti Hüsran
TReNDY

Ateş Kadehi E-book+Tanıtım Empty
MesajKonu: Ateş Kadehi E-book+Tanıtım   Ateş Kadehi E-book+Tanıtım EmptyC.tesi Mart 06, 2010 5:15 pm

Harry Potter serisinin 4. kitabı. Kitabı övmeye gerek yok. Yine her zamanki bir Rowling klasiği işte... Az çok filmindende zaten konusu hakkında bilginiz vardır. Ancak yinede burada açıklama ihtiyacı içerisindeyim.
Hogwarts'taki 4. yılında Harry bu sefer 3 Büyücü Turnuvası ile uğraşıyor. Bu turnuva büyücülük dünyasındaki üç okul arasında yapılıyor. Durmstrang, Beauxbatons ve tabi kide Hogwarts. Harry kendi isteği olmadan girdiği bu turnuvada ölümlerden dönüyor... Bu kitapta ayrıca seriye yeni karakterlerde ekleniyor. Deligöz Moody, Barty Crouch...
Tabi turnuva düzenlendiğinden dolayı bu seride Quiditch yok, tüm maçlar iptal oluyor dolayısıyla... Ama kitabın başında Quiditch Dünya Kupası olduğundan dolayı yine kitabın içinde bir kaç sahnede var. Harry ve Weasley giller hep beraber gidiyorlar ki turnuvada da heyecanlı olaylar yaşanıyor! Kitabın sonunda yine bizi büyük sürprizler beklemekte, okumakta fayda var tabiki..
İyi okumalar, kitabı aşağıdaki linkten download edebilirsiniz...

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
http://relaxx.to-relax.net

Ateş Kadehi E-book+Tanıtım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sırlar Odası Tanıtım+E-book
» Azkaban Tutsağı Tanıtım+E-book
» Harry Potter Felsefe Taşı Tanıtım+E-book
» Ateş Su olsaydı
» New Moon Tanıtım