Kimine Göre Bir Forum Bİze GÖRE Aile
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kimine Göre Bir Forum Bİze GÖRE Aile

Kimine Göre Forum Bİze Göre aile

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Harry Potter Felsefe Taşı Tanıtım+E-book

YazarMesaj
TReNDY
KayıpLar DeğiL Kahpelikti Hüsran
KayıpLar DeğiL Kahpelikti Hüsran
TReNDY

Harry Potter Felsefe Taşı Tanıtım+E-book Empty
MesajKonu: Harry Potter Felsefe Taşı Tanıtım+E-book   Harry Potter Felsefe Taşı Tanıtım+E-book EmptyC.tesi Mart 06, 2010 5:11 pm

Harry Potter ve Felsefe Tasi
Harry 11. yaş gününe kadar merdiven altındaki küçük odasında kendisinden hoşlanmayan teyzesi, eniştesi ve kuzeniyle birlikte yaşarken daha sonra beyaz bir baykuşun getirdiği bir mektupla hayatı değişir. Lord Voldemort Harry’nin anne ve babasını o daha bir yaşındayken öldürmüştür. Bu olaydan kurtulan Harry geriye kalan tek akrabası olan teyzesiyle yaşamak zorunda kalmıştır. Birgün etrafında büyücülerin olduğunu anlamakla kalmamış kendisinin de bir büyücü olduğunu keşfetmiştir. Ve Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu’ndan hiç başvuru yapmadığı halde kabul edilidiğini bildiren bir mektup alır. Eniştesinin tüm engellemelerine rağmen baykuşu Hedwig’i de alıp Peron 9-3/4'in yolunu tutar. Harry Muggle denilen gerçek insanların dünyasında önemsenmeyen bir çocuk olmasına rağmen büyücülerin dünyasında sevilen karanlık lorddan kurtulan çocuk olarak ünlüdür. Okula başlamasıyla başından geçececek olan serüvenler başlamış olur

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
http://relaxx.to-relax.net

Harry Potter Felsefe Taşı Tanıtım+E-book
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ateş Kadehi E-book+Tanıtım
» Sırlar Odası Tanıtım+E-book
» Azkaban Tutsağı Tanıtım+E-book
» New Moon Tanıtım
» E-book Nedir?