Kimine Göre Bir Forum Bİze GÖRE Aile
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kimine Göre Bir Forum Bİze GÖRE Aile

Kimine Göre Forum Bİze Göre aile

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Beyin gücünü fiziki kullanmak

YazarMesaj
TReNDY
KayıpLar DeğiL Kahpelikti Hüsran
KayıpLar DeğiL Kahpelikti Hüsran
TReNDY

Beyin gücünü fiziki kullanmak Empty
MesajKonu: Beyin gücünü fiziki kullanmak   Beyin gücünü fiziki kullanmak EmptyPerş. Tem. 01, 2010 2:36 pm

arkadaşlar bana bunları beyin gücünü kullanabilen bir kişi anlattı anlatmadan önce biraz show yaptı eline bir kaşık aldı gayet saglam elle bile zor bükülen bir kaşık ve kaşığa dokanmadan düğümledi evet normal bildiğimiz düğüm attı sadace dikkatlice bakarak yaptı sonra bir bardak su aldı eline bardağın içindeki suya dikkatli baktı bir süre sonra 1..2 saniyede su dondu buz oldu sonra buzlu su çözülüp kaynamaya başladı
nasıl yaptın dedim bunları çok basıt aslında dedi sadece inanmak gerekiyor gayet normalmiş gibi yapıcaksın sanki yürümek gibi bisiklet kullanmak gibi en önemlisi inanacaksın çok az bir şüphen bile olsa beyninin fiziki gücünü kullanamazsın beyninin fiziki gücünü kullanabilmek demek seni normalden inanamayacağın kadar güçlü ve yetenekli olman demek mesala 300 kiloluk bir kayayı nasıl kaldırırsın beyin gücünle önce sanki bu kayayı defalarca kaldırmişsın gibi davranacaksın bedeninde beyninde ve diger bütün hislerinde. bir bütün halinde hareket edecek kendini hiç zorlamadan yumuşak bakışlarınla kayaya bakıp sanki gözüne bir makina takılı gibi hissedip kaldırıp biryere koyacaksın gibi davran bakışların çok yumuşak olmalı bunları yaparsan bir butun haline getirirsen artık 300 degil 30000 kilo ağırlık bile sana çok basit gelecektir
bunları bir bütün haline getirmek cok kolay degil en kücükten başlayıp en büyüge dogru ilerlemen lazım ama anahtar vercek olursam sana inanaç anahtarı veririm sadece inan oturdugun yerden kalkıp yürüyeceğine nasıl inanıyorsan onada okadar gercekci inanmalısın ve şunuda söyleyeyim gerçekten uzaylı dedigimiz varlıklar var onlar bu teknolojiyi beyin güclerini kullanarak yapmışlar çünkü sayıarı çok az fiziki kuvvetleride yok denecek kadar az

ARKADAŞLAR BEN ÇOK ETKİLENDİM VE BUNUN ÜZERİNDE ÇALIŞIYORUM BİRŞEYLER YAPIYOR GİBİYİM

http://relaxx.to-relax.net

Beyin gücünü fiziki kullanmak
1 sayfadaki 1 sayfası